Web Design Services

Web Tasarım Hizmetleri

Web sitesi tasarlama sürecinde sizlere ilk olarak “Web sitesini ne amaçla, ne için yaptırıyorsunuz” sorusunu yöneltiyoruz. Bu sorunun cevabına yönelik olarak da ekibimiz tasarım sürecine sizi de dahil ederek örnek çalışmalar yapmaya başlıyor.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı, web sayfası hakkındaki fikirlerin estetik bir çizgi üzerinde değerlendirerek hayata geçirilmesine verilen addır. Web tasarım için kısaca tasarımın yazılıma dönüşme süreci diyebiliriz. Biz de firma olarak sizlere web tasarımı hususunda profesyonel destek sunmakta ve markanızın bilinirliğini bu site üzerinden arttırmayı hedeflemekteyiz. Unutmayın ilk görüş her zaman için çok önemlidir ve bu nedenle sitenizin tasarımı, hedef kitlenizi kendinize çekebilmek için atacağınız ilk en önemli adımdır.

Doğru Planlama & Analiz

Hedeflenmiş Tasarım

Mobil Uyumlu Görünüm

Sizlere ilk olarak “Web sitesini ne amaçla, ne için yaptırıyorsunuz” sorusunu yöneltiyoruz. Cevabınıza yönelik olarak da ekibimiz tasarım sürecine sizi de dahil ederek örnek çalışmalar yapmaya başlıyor. Bu süreçte sizlerin görüşünü de alıyoruz, adeta ortak akıl düsturu ile çalışıyoruz. Daha sonra sizlere dijital dünyanın en önemli konularından birisi olan güvenliği sağlıyoruz. Bu güvensizlik kapsamında “Dolandırıcılık, hack, warez, virüs gibi” baş belaları yer almaktadır.

Sizlerin güvenliğini sağlayabilme amacıyla kendi üretmediğimiz kodları kesinlikle kullanmıyoruz. Bunun dışında sizlere kesinlikle basmakalıp tasarımlar sunmuyoruz. Sektöre özel modüller uyguluyor ve bu şekilde dikkat çekmenizi sağlıyoruz. Web sitenizi tasarlarken sitenin hızına da önem veriyoruz. Çünkü hız konusu direkt olarak kullanıcı deneyimini ve dolayısıyla da müşteri memnuniyetini etkileyecek bir husustur.

25

E - Ticaret Sitesi

12

İlk Sırada Olan Site

17

Sunucu Yönetimi

97

Facebook Sayfa Yönetimi

74

e-Mail Marketi

36

Sosyal Medya Yönetimi

Doğru bir satış için doğru bir tasarıma sahip misiniz ? Herkesin tasarımdan anlayan bir amca oğlu vardır :) Sizde bu amca oğluna sahip misiniz ?