Sosyal Medya Takipçi Hizmetleri

Küçük Paket

Düşüş görülebilir, telafi yapılmaz.

Gönderim Hakkında

Gönderim yapılan kullanıcılar organik ve gerçek hesaplardır. Düşüş görülmektedir ve telafisi yapılmamaktadır. Hizmetin iptali yapılmamaktadır. Hizmet sırasın da kullanıcı adınız değiştirilirse tamamlanmayan gönderim işlemi iptal olur ve siparişiniz yanar. Gönderim yapılan kullanıcılar arasında nadirde olsa yabancı üyelere mevcuttur.

Ne Kazanırım ?

Gönderilen takipçiler ile birlikte doğru şekilde ilerleyen beğeni işlemleri ile beraber hesabınızda yapılan paylaşımların keşife çıkması garantileşir ve çok daha fazla kişiye hitab edebilirsiniz.

Kaç Adet Gönderim Yapılır ?

Bu pakette gönderim yapılacak miktar 4.500 + 500 'dür.

Beğeni Hizmeti Dahil mi ?

Bu pakette ekstra bir beğeni hizmeti alamazsınız.

Gönderilerime Etkileşim Gelir mi ?

Gönderilerinize etkileşim hizmeti sağlanmamaktadır.

Orta Paket

Düşüş görülebilir, telafisi yapılır.

Gönderim Hakkında

Gönderim yapılan kullanıcılar organik ve gerçek hesaplardır. Düşüş görülmektedir ve telafisi yapılmaktadır. Hizmetin iptali yapılmamaktadır. Hizmet sırasın da kullanıcı adınız değiştirilirse tamamlanmayan gönderim işlemi iptal olur ve siparişiniz yanar. Gönderim yapılan kullanıcılar arasında nadirde olsa yabancı üyelere mevcuttur.

Ne Kazanırım ?

Bu paketle beraber doğru şekilde ilerleyen beğeni işlemleri ile birlikte gönderilerinizin keşife çıkması garanti kazanır.

Kaç Adet Gönderim Yapılır ?

Bu paket ile birlikte hesabınıza 10.000 + 2.500 gönderim yapılmaktadır.

Beğeni Hizmeti Dahil mi ?

Bu paket ile birlikte hesabınıza 1 aylık otomatik 1.000 beğeni tanımlanır. 1 ay boyunca paylaşılan her gönderiye 1.000 adet beğeni otomatik şekilde gelmektedir. Hesabınızın gizli olmaması kurallar arasında yer almaktadır.

Gönderilerime Etkileşim Gelir mi ?

Bu paket ile birlikte gönderilerinize etkileşim gelmez.

Büyük Paket

Düşüş görülür, telafisi anlık yapılır.

Gönderim Hakkında

Gönderim yapılan kullanıcılar organik ve gerçek hesaplardır. Düşüş görülmektedir ve telafisi anlık olarak yapılmaktadır. Hizmetin iptali yapılmamaktadır. Hizmet sırasın da kullanıcı adınız değiştirilirse tamamlanmayan gönderim işlemi iptal olur ve siparişiniz yanar. Gönderim yapılan kullanıcılar arasında nadirde olsa yabancı üyelere mevcuttur.

Ne Kazanırım ?

Bu hizmet özel pakettir. Hesabınıza özel etkileşim ve kaydetme potansiyelli datalardan gönderim yapılır. Yapılan paylaşımlarınız keşife düşmesi garantidir.

Kaç Adet Gönderim Yapılır ?

Bu paket ile birlikte hesabınıza 47.000 + 5.000 takipçi gönderimi yapılır.

Beğeni Hizmeti Dahil mi ?

Bu hizmet ile birlikte hesabınıza 1 aylık 2.000 oto beğeni hizmeti de aktif edilir. 1 Ay boyunca hesabınızda yapılacak tüm paylaşımlara 2.000 adet otomatik beğeni gelir. Bu işlemin devam edebilmesi için hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir.

Gönderilerime Etkileşim Gelir mi ?

Her paylaşımınıza etkileşim ve kaydetme işlemi gönderilerin önemliliğine göre anlık olarak iletilir.

Hesabım Kapanır mı ?

Hesabınızın kapanması söz konusu değildir. Bizimle alakalı hiç bir sorun yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz. Gönderim yapılan kullanıcılar tamamen telefon ve mail onaylı gerçek kullanıcılardır. Hiç bir şekilde hesabınız da ceza veya kapanma durumu söz konusu olmaz.

Şifrem Gerekiyor mu ?

Bu işlemler için hesabınızın hiç bir güvenlik bilgisi gerekmez. Sadece kullanıcı adınızı bize iletmeniz ve hesabınızın gizli olmaması bizim için yeterlidir. Sizden bu işlemler için şifre veya güvenlik bilgisi isteyenlere itibar etmeyiniz!

İptal ve İade Yapılıyor mu ?

Sipariş verdikten sonra takipçilerin geri çekilmesini istemeniz artık olanaksızdır. Takipçiler gönderildikten sonra geri iadesi yapılmaz ve işlem iptal edilmez.

Takipçiler Ne Zaman Gelir ?

Siparişleriniz takipçi adetlerine göre günlere bölünerek gönderilmektedir. Bu şekilde hep takipçileriniz hem de çevrenizdekiler gönderimin farkına varmayacaktır.