Samimiyet başarı ile gelen gülüşlerde saklıdır...

Sizin dijital pazarlama ajansınız. Sizden birileri ve sizin ekibiniz gibi. Her zaman hedeflerin ulaştığı mutlu yüzler ile besleniyoruz.

Social Media Marketing

2008 yılında bir çocuğun hayalleri ile başlayan adımların güçlendiği dijital bir boğa platformu

2008 yılında başlayan serüvenin başarı ile dolu yolculuğu. Evine alınan ilk bilgisayarı parçalayarak teknolojisini öğrenmeye başlayan bir çocuğun hayalleri ile atılan temellerin üstüne bu gün toplam 1600+ sunucu kurulumu inşa edildi. Her şey ilk adımla başladı ve ilk günkü masum temiz duygular ile devam etti. Hedef çok açık ve netti, sadece başarmak ve insanların başarısı ile glen gülüşleri görmek. Samimiyet başarılı gülüşlerin sırrıdır.

Her geçen yıl ekibini büyütüp dijital platformda eğitimlere başlayan Burak Oda ile birlikte artık daha güçlü bir ajans olan Bull Bulut markası bilinirliğini arttırdı. Sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için Bakırköy ve Şişli üzerinde iki farklı lokasyonda ofis alanını genişleterek daha büyük işlere imzasını atmaya başladı. Hiç bir zaman kaliteden eksik bir pürüz vermeksizin yoluna devam ederken kendini ve ekibini geliştirmeyi göz ardı etmedi.

12

Yıllık Tecrübe

143

Web Site Yönetimi

76

e-Mail Yönetimi

87

SEO Başarısı

16

Tecrübeli Ekip 

96

SEO Çalışması

89 Üstün Başarılı Proje

25 Eğitim Toplantısı

43 Ulusal Raportaj

500+ Toplantı